Spalva ir psichologija

Šiandien aš noriu pasikalbėti apie spalvą ir psichologiją, bet ne projektavimo, o kalbant apie emocinį ir vidinį komponento asmuo, įtakos jo elgesį ir požiūrį su kitais.

Norėdami pradėti su, kiekvienais metais Panton nustato pagrindinę spalvą dabartinio laikotarpio. Taigi, 2018, mėgstamiausia yra šviesiai žalios spalvos, kuri yra vadinama žalumos ir atstovauja naują pradžią. Simboliškai, ar ne? Tad kodėl gi ne mes suspėti su mados tendencijas?

Be to interjero dizainas, svarbų vaidmenį vaidina spalvų derinys, ir jų naudojimas skirtingose situacijose informacijos perdavimo.

Bet tai viskas dizainas. Ką apie patį žmogų, jo charakterį, sielą, jei jums patinka? Galų juk, ant vidinės būklės asmuo priklauso ir jo kūrybos pradžia.

Spalva ir psichologija


Pakankamai ilgai, kai dėl psichologijos knyga, aš atėjau per šį įdomų testą. Įsivaizduokite, kokios rūšies asmuo jums asocijuojasi su tokia spalva:

  • Geltona.Oranžinė.Raudona.Balta.Žalia.


Čia aš ne konkrečiai duoti jokių nuotraukų, nes kiekvienas asmuo turi savo idėją, kas turėtų būti ypač spalva (nepamirškite apie ryškumą, sodrumas, ir tt).

Atsakymas:

  • Geltona yra susijęs su žmogumi, kuris niekada pamiršti jums.Oranžinė su savo geriausiu draugu.Raudona yra su žmogumi, kurį myli arba kuris myli tave.Baltieji yra su kažkuo arti jūsų dvasia.Žalioji yra su žmogumi, jūs prisiminsite visą savo gyvenimą, ir jis jums taip pat.Manau, kad Šis testas yra ne be prasmės, ir faktas lieka faktu-spalva visada nusprendė ypatingą vaidmenį žmogaus gyvenime ir elgesį ir asociacinius ryšius su konkrečia spalva egzistuoja.Psichologija ir spalva yra glaudžiai susiję. Kitas klausimas yra tai, kad kiekvienos tautos istorijoje, jos kultūrą ir tradicijas spalva gali susieti skirtingai. Pavyzdžiui, balta kai kuriose tautoms gedulo, ir mes, priešingai, tai yra laisvės, vilties, grynumo, dvasingumo spalva. Mūsų nuotakos eiti į baltos suknelės karūną.

Yra daug kitų įdomių spalvų testai. Pavyzdžiui, populiari spalva Luscher, kuri leidžia jums išmatuoti asmens psichofiziologinė būklė, jo atsparumas stresui, veikla, ir tt Yra standartinės spalvų ir charakterio atitikimo schemos.

Pavyzdžiui:

  • Mėlyna rami ir rami.Žalioji-stabilumas, kietumas, pastovumas.Raudona-susijaudinimas, stimuliavimas, veikla.Geltona-išlaisvinimas ir valymas (Nimb), išlaisvinimas, kaita, kosmosas.Violetinė yra aistra, įspūdis.Juodosios yra neigimas, sunaikinimas.Baltoji-pabėgti, išlaisvinimas nuo kliūčių, atvirumo naujoms galimybėms; Nauja pradžia


Ir dar pagrindinis kūrėjas ryškių, nepamirštamų, neįsivaizduojamas spalvų kombinacijos yra gamta ir sunku jį lygūs. Pažiūrėkite ir įkvėpkite, nes nėra Colorist schema nebus jums toks sultingas ir harmoningą spalvų deriniai.

Tai tikrai - psichologas Klaipeda. Ir tai dar kartą įrodo stiprų ryšį tarp spalvos ir psichologija. Juk nedaug žmonių liko abejingai taip kruopščiai sukurta gamtos atvaizdus ir spalvas.
---

Теги