Dujų įrangos montavimas

Įranga dujiniams varikliams su paskirstytojo kuro įpurškimas yra įprastas dalykas. Dėl tokių variklių dabar masiškai įdiegta dujų balionu įranga 4-osios kartos, ir pasirinkimo variantai yra sumažintas iki įrengimo biudžetą ir teisingą atrankos įrangos konkrečiam automobiliui. Maždaug 8-10 tūkstančių metų. km montavimas apsimoka išlaidas, ir laimingas automobilio savininkas pradeda tikrai sutaupyti benzino.

Situacija yra šiek tiek skiriasi su varikliais, kurie naudoja tiesioginio (tiesioginio) benzino įpurškimo į cilindrus, kuris nustato tam tikrus apribojimus dėl įrengimo ir naudojimo LPG. Galų visų, šių variklių purkštuvas, arba, tiksliau-jo purkštuvas, yra tiesiogiai degimo kameroje (o ne įsiurbimo kolektorius, kaip įprastų variklių). Veikimo metu, ji yra veikiami aukštos temperatūros ir slėgio iki 200 atmosferų, kuris sukuria kuro siurblys. Todėl, dirbant su dujomis, toks benzino antgalis negali būti išjungtas, nes jis turi būti aušinamas kuro teka per jį. Be to dujų įrangos montavimas Klaipėdoje, purkštuvo kanalais degalai turi tekėti, kad nebūtų kokso. Ir šiandien yra tik keletas sprendimų, kurie išrastas LPG pasaulyje su tiesioginio įpurškimo variklių dujinimo.

Tiesioginio įpurškimo variklių dujų balionų įranga pasirenkama pagal variklio kodą. Pirmas dalykas, kurį jūs prašysime, kai susisiekiate su LPG stotis paprašys jums tiksliai šią informaciją. Žinoma duju irangos montavimas Klaipedoje, jei jūs atvykote konsultacijoms, ekspertai suras kodą sau, ir jei jūs vis dar įkainoti telefonu, pageidautina sužinoti variklio kodas dar prieš pokalbį.

Dujų įrangos montavimas


Įvairiuose automobiliuose variklio kodas gali būti dedamas ant plokštės, pritvirtintos ant kūno stovo, ant plokštės variklio skyriuje ar net ant paties įrenginio. Tikslesnė vieta gali greitai instaliuotojai arba jūsų automobilio gamintojo atstovai.

Pagal šį kodą, rinkinys yra pasirinktas. Ir dauguma kodai yra absoliučiai individualios firmware, ir tik keli varikliai gali būti pasiūlyta universalus sprendimas.

Nedaugelis ctOS vis dar instaliuoja ir koreguojam LPG tiesioginiam įpurškimui Klaipėdoje. Ir prieš jums duoti savo automobilį į diegimą, pabandykite išsiaiškinti visus niuansus.
Patikrinkite degalinę, skaityti atsiliepimus ir pažiūrėkite, ar ekspertai turi įrengimo ir reguliavimas LPG tiesioginio įpurškimo patirtį.
Patikrinkite dokumentus, pateiktus pakartotiniam registravimui, kuriuos turi išduoti konkreti stotis su jos adresu.
Stenkitės įdiegti nedidelį plitimo LPG, kuris nė vienas, bet šis montuotojas gali tada įsteigti.
Sužinokite, ką LPG gali pasiūlyti jums degalinėse, nes tik dideli gamintojai dujų balionu įranga siūlo tikrai darbo ir patikimų sistemų.
Nepasitikėkite amatininkų, siūlančių kontrabandą, įrengimo be galimybės susisiekti su gamintojo technine pagalba.
Šiuolaikinė 4-osios kartos LPG, skirta tiesioginei injekcijai, gali būti tiksliai sukonfigūruota su kompiuteriais ir specialia programine įranga.
Su nekvalifikuotų montavimas ir montavimas, gauti neteisingai darbo sistema tikimybė yra per didelė, kuris gali sukelti brangus remontas ir net pakeisti benzino purkštukai. Bet, padarė teisingą pasirinkimą, jūs gausite gerą įrangą, jos kompetentingos montavimas ir nustatymas, kuris, savo ruožtu, garantuoja maksimalų taupymo neprarandant malonumo žirgais.

Dujų balioną sistema tiesioginio įpurškimo varikliai yra sunkiau įdiegti ir reikalauja aukštesnio meistriškumo steigiant. Dėl šios, LPG kaina tiesioginio kuro įpurškimo varikliai bus šiek tiek didesnis nei įprastinių sistemų. LPG tiesioginio įpurškimo gaminti daug, bet tik didžiausių gamintojų (STAG, landi Renzo, Prins) siūlo 100% darbo įranga, ir jos kaina su įrengimo bus nuo 18000. Sprendimų dėl biudžeto UAH ir iki 45-50 tūkst. "Premium" galimybių UAH. Remiantis šia kaina ir atsižvelgiant į tai, kad LPG darbas kartu su dujomis pamažu bus išleista ir benzino, atsipirkimo laikotarpis dujų balionas augalas yra apie 1 metai.

Automatinės dujų sistemos varikliams su tiesioginiu įpurškimą reiškia variklio veikimą dviejų degalų mišinio "dujų" dujose. " Priklausomai nuo pasirinktos įrangos, dviejų degalų santykis bus kitoks:

  • 97% dujų-3% benzinas-olandų PRINS sistemos;


  • 90% dujų-10% benzinas-Italijos sistemos LANDI RENO;


  • 75% dujų-25% benzinas-Lenkijos STAG sistemos.
---