Kokį dizainą pasirinkti perkant butą

Paprastai manoma, kad tik ekonominės klasės namai turi blogų planų. Savo praktikoje ne kartą pastebėjome, kad net verslo klasės namai ir aukščiau gali nuvilti jų išdėstymu.

Daugelis veiksnių įtakoja patogią ir efektyvią išdėstymo struktūrą. Jei žinote, į ką atkreipti dėmesį, tiksliai nustatykite, kas gyvens šiame bute, atsižymėkite į kiekvieno jo narių šeimos ar specialių pageidavimų pridėjimą, taip pat būkite kantrūs, galite rasti tinkamą, patogų variantą, kuris jums tinka. Apie tai šiandien ir kalbėsime.

Svarbu interjero dizainas Klaipedoje, kad naujasis butas turėtų maksimalų efektyvų gyvenamojo ploto kiekį. Renkantis verta atkreipti dėmesį į nefunkcionalių zonų, tokių kaip didelis koridorius, tamsus kambarys, kambariai su aštriais kampais ar daugialypiai kambariai, dydį ir skaičių. Žinoma, dirbant su profesionaliu dizaineriu, daug kas gali būti pritvirtinta ir patogi, tačiau reikės papildomų remonto išlaidų (papildomo išmontavimo, derinimo ir kt.).

Taip pat svarbus vaidmuo tenka patalpų erdvės ir aukščio santykiui. Kai lubos yra ne daugiau kaip 2,5 metrų aukščio, net ir didesnis nei 30 kvadratinių metrų kambarys atrodys ankštas. Beje, vienas iš patogiausių variantų - butai su nemokamu planavimu, kurį kūrėjas nuomoja be sienų. Šiuo atveju atsiveria visas galimybių laukas.

Siekiama pasirinkti lengvą buto dizainą, kuris yra orientuotas langai į pietvakarius. Šviesos kambariai yra vizualiai didesni, reikalauja mažiau dirbtinės šviesos, juose geriau naudojami augalai, taip pat "atviros" apdailos medžiagos. Jei jūsų butas bus daugiau nei 60 kvadratinių metrų, tikslinga apsvarstyti planą su dviem vonios kambariais. Tokiu atveju turėsite svečių vonios kambarį "viešoje" buto zonoje ir savo "privatų" šalia miegamojo. Kombinuotas vonios kambarys labiau tinka vieno kambario apartamentams ar studijoms, kuriose gyvena vienas ar du žmonės interjero dizainas Klaipeda.

Žinoma, kiekvienas ras savo skonį. Svarbu, kad išdėstymas visų pirma būtų tinkamas jūsų norams, būtų funkcionalus ir apsaugotas naudingais kvadratiniais metrais.
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.